Ten sklep wykorzystuje technologię "Ciasteczek", która rozszerza możliwości działania sklepu close

Nasza firma Sokołowski prowadzi sprzedaż hurtową (Jawor), produkcję własną (Lipa) oraz Muzeum Minerałów i Sklep z pamiątkami, biżuterią i minerałami  (Kudowa Zdrój).

Sprzedaż hurtowa:

- minerałów szlifowanych i surowych

- wyrobów z kamieni – drzewka szczęścia oraz różnego typu pamiątki. Większa część prezentowanych wyrobów jest wyprodukowana w naszej firmie. Dlatego jesteśmy w stanie sprostać każdemu zamówieniu według projektu klienta np. ozdoby firmowe, reklamowe itp.

Siedziba firmy znajduje się w Jaworze na ulicy Staszica 23 (wejście od ulicy Środkowej). Jest to centrum miasta. Dojazd od strony ulicy Klasztornej z kierunku południowego oraz od ulicy Strzegomskiej z kierunku wschodniego.

W pomieszczeniach na ulicy Staszica znajduje się magazyn produktów gotowych oraz dział sprzedaży.

17 km od Jawora w kierunku Jeleniej Góry znajduje się warsztat w Lipie. Tu prowadzimy produkcję wyrobów z kamieni oraz magazyn skał, cięcie piłami diamentowymi na mokro, szlifowanie, dzielenie i polerowanie kamieni.

W Kudowie Zdroju prowadzimy Muzeum Minerałów prezentujące unikatową kolekcję, która powstała w przeciągu 40 lat kolekcjonowania przez Wojciecha Sokołowskiego minerałów i skamieniałości z Polski i całego świata. Przy Muzeum Minerałów znajduje się Sklep z biżuterią, pamiątkami i minerałami.